Poslanie spoločnosti

Spoločnosť Autoštýl, a.s. je na trhu viac ako 15 rokov. Za tento čas sa zo spoločnosti stal stabilný partner v oblasti poskytovania prémiových služieb v oblasti predaja a servisu vozidiel Jaguar, Land Rover, Volvo, Renault, Dacia a od roku 2016 aj pre vozidlá značky NISSAN. Náš tím je pripravený poskytovať vysokú úroveň zákazníckych služieb. Našim záväzkom je splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky našich klientov a nachádzať optimálne riešenia pre uspokojenie ich potrieb.

Vízia spoločnosti

Sme úspešná slovenská firma pôsobiaca na trhu v oblasti predaja a doplnkových služieb pre široké spektrum vozidiel - Od dostupných a ekonomických vozidiel, malých či veľkých dodávok, pickupov, elektromobilov až po luxusné a športové vozidlá. Všetko pod jednou strechou. Máme ambície byť najsilnejším poskytovateľom služieb a stabilným partnerom.

Politika spoločnosti

Našimi hodnotami sú stabilita, spoľahlivosť a odbornosť vo vzťahu k zákazníkom, partnerom a zamestnancom. Naše chápanie spokojnosti zákazníka je založené na kladných referenciách zákazníkov.

Našimi silnými stránkami sú dlhodobé skúsenosti našich zamestnancov v oblasti použitia osvedčených technológií a metodík v kombinácií s lokálnym know how a znalosťou potrieb zákazníka. Sme si vedomí toho, že ľudský potenciál v našej spoločnosti je najsilnejším kapitálom. Preto venujeme zdroje a čas pre ich adekvátny rozvoj a vzdelávanie. Zapájame našich zamestnancov do procesov rozvoja a riadenia v našej spoločnosti. Táto politika je záväzná pre všetkých zamestnancov a externých spolupracovníkov našej spoločnosti.

Reklamačný poriadok spoločnosti Autoštýl, a.s..pdf

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie