LAND ROVER ponúka rad dielov a príslušenstva na zlepšenie vzhľadu a výkonu Vášho vozidla. Používaním originálnych súčiastok a príslušenstva, ktoré sú inštalované za pomoci vyškolených servisných technikov znamená, že Vaše vozidlo je upravené podľa prísnych štandardov LAND ROVER, nestrácate záruku na vozidlo a zvyšujete predajnú hodnotu Vášho vozidla. Disponujeme širokou škálou náhradných dielov a príslušenstva k okamžitému odberu. Kontaktujte náš tím v oddelení náhradných dielov s prípadnými otázkami na diely alebo príslušenstvo pre Váš LAND ROVER.

Zobraziť katalóg originálnej kolekcie LAND ROVER Zobraziť katalóg originálneho príslušenstva LAND ROVER

Kontaktný formulár

Potvrdením tlačidlom Odoslať dávate svoj súhlas spoločnosti AUTOŠTÝL, a.s. k spracovaniu svojich osobných údajov na marketingové účely na vopred neurčenú dobu. Svoj súhlas so spracovaním osobných údajov môžete kedykoľvek odvolať písomným oznámením na adresu sídla AUTOŠTÝL, a.s. Práva dotknutých osôb pri spracúvaní osobných údajov sú upravené v § 28 a nasl. zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. AUTOŠTÝL, a.s. bude spracúvať údaje s dobrými mravmi a bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov ani iným všeobecne záväzným právnym predpisom a ani ich nebude obchádzať.

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Dalšie informácie