Neprekonateľný pocit kontroly

Akákoľvek cesta, akékoľvek počasie, model XC60 je pripravený. S pomocou funkcií ako je pohon všetkých kolies, Asistent jazdy z kopca a Asistent rozjazdu do kopca vám vždy podá pomoc vtedy, keď to potrebujete.

Nadčasová trvácnosť

Všetky vozidlá Volvo sú skonštruované tak, aby vydržali náročné podmienky vo Švédsku a odrážajú unikátnu severskú kultúru.

Dva odlišné svety

Unikátne prevedenie exteriéru, prepracované a dômyselné stvárnenie aj toho najmenšieho detailu a bohatá štandardná výbava. Dokonalý komfort verzus nespútaná vášeň.
XC60 MOMENTUM a XC60 INSCRIPTION.

Rafinovaný v každom detaile

Doprajte Vášmu luxusnému SUV ďalšiu úroveň kvalitného umenia, vrátane obkladov z prírodného orechového dreva s pravou hovädzou kožou.
XC60 Inscription

Váš osobný strážca

Vaše vozidlo XC60 dokáže rozpoznať vybočenie cyklistu alebo chodcov a pripraví brzdy na náhle zastavenie. Ak už nemáte čas zareagovať, vaše vozidlo za vás zabrzdí a zabráni zrážke. Volvo rozširuje bezpečnosť vášho vozidla na ľudí okolo vás.

Vyladené k zážitkom

Očarujúce zvládanie zákrut, vzrušujúce jazdné vlastnosti, výkon a emócie. S prvkami športového dizajnu, zvnútra aj zvonku.
XC60 R-Design

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Cenník a katalóg

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie