Robustný základ s luxusnými detailami

Model V40 Cross Country bol navrhnutý podľa svojho názvu - na jazdu v teréne naprieč krajinou - so zvýšeným podvozkom, 19-palcovými kolesami, ochrannými prvkami a veľkými ergonomickými prednými sedadlami.

Každá cesta, každé počasie, vždy vy

S model V40 Cross Country sa cítite bezpečne kontrolujúc akúkoľvek situáciu s funkciami ako je asistent jazdy z kopca Hill Descent Control, ktorý používa brzdový systém na ovládanie rýchlosti otáčania jednotlivých kolies na nerovných šmykľavých cestách v klesaní.

Postavený pre komfort

Každý detail odráža našu vášeň pre hmotu so štýlom - každý jeden je podrobne zvážený na jednoduchej ľudskej úrovni pre vaše maximálne pohodlie a radosť.

Zabaliť a naložiť

Praktický alebo elegantný? Prečo by to mal byť kompromis? S týmto batožinovým príslušenstvom získate to najlepšie z oboch a váš každodenný život bude o niečo jednoduchší. Aby ste získali dokonalý vzhľad svojho vozidla Volvo, niektoré z príslušenstva môže byť farebne zosúladené s farbami vášho automobilu.

Technológie a zvuk

Nechajte sa navigovať so štýlom a ľahkosťou alebo využite parkovacieho asistenta. A s našim príslušenstvom Tech & Sound získate maximálny zážitok zo zvuku a obrazu, bezpečnosti a zábavy.

Prehraj video

Viac pôžitku z riadenia vozidla?

Vylepšite svoj zážitok z riadenia vozidla s optimalizáciou výkonu Polestar. Toto vylepšenie schválené spoločnosťou Volvo pridáva výkon a krútiaci moment a na ceste z bodu A do bodu B vám určite vyčaruje úsmev na tvári.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie