Asertívny štýl

Mohutný odhodlaný vzhľad s výraznými prednými svetlometmi, zväčšené logo a ochranný predný nárazník po celej dĺžke... Nechajte sa unášať novým asertívnym štýlom vozidla Renault TRAFIC.

Jeho silné stránky

Moderné online funkcie, funkčne rozvrhnutý interiér a množstvo úložných priestorov. Vozidlo Renault TRAFIC ukrýva ešte ďalšie tajomstvá. Zostavte si vašu dodávku podľa vašich predstáv! K dispozícii je 270 verzií s cieľom riešiť akúkoľvek podnikateľskú výzvu.

Vaša mobilná kancelária

Nastaviteľná poloha vodiča, starostlivo navrhnuté sedadlá pre vysoké pohodlie, priestor k uloženiu vašich pracovných nástrojov a rôzne úložné priestory. Mysleli sme na všetko, aby sme vám zaistili každodenné pohodlie. Využite naše inovatívne riešenia, vďaka ktorým bude vaše cestovanie jednoduché a zábavné. Vo vozidle Renault TRAFIC môžete počúvať svoju hudbu prostredníctvom funkcie audiostreaming, vybavovať hands-free telefónne hovory a využívať navigáciu v reálnom čase... a ešte oveľa viac! Relaxujte za volantom. Renault TRAFIC prichádza s radom praktických funkcií, aby boli vaše pracovné cesty ešte jednoduchšie.

Funkcie šité na mieru

Naplno využite priestor vo vašom Renault TRAFIC. Ponúkame najlepšie riešenia nákladového priestoru s cieľom splniť požiadavky vašej podnikateľskej činnosti. Vychutnajte si pokojnú jazdu! Renault TRAFIC má najnovšie bezpečnostné systémy. Tieto systémy zahŕňajú ESP novej generácie na zabezpečenie stability vozidla a udržania vozidla na ceste.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie