Nadchnite sa pre jeho dizajn

Kto povedal, že veľkopriestorové vozidlo nemôže byť zmyselné? Veľké 20“ kolesá, sklonené čelné sklo, nevídané línie karosérie a exkluzívne charakteristické svetlomety – všetky tieto prvky dokazujú, že sa Renault SCENIC opäť zameral na štýl.

Modularita, ktorú si zamilujete

Posuvná stredová konzola, schránka v prednej časti, sklopné stolíky pre druhý rad sedadiel, úložné priestory Easy Life, Renault SCENIC vám uľahčí život. Vytvorte si rovnú podlahu v okamihu pomocou ovládania One-Touch.

Zažite inovácie

Využívajte technológie charakteristické pre vyššiu triedu. Pre vašu bezpečnosť sú vôbec po prvýkrát vo vozidle Renault spoločne použité nasledujúce systémy: varovanie pred opustením jazdného pruhu, systém aktívneho núdzového brzdenia s detekciou chodcov a detekciou únavy vodiča. Ďalšie prvky výbavy ako systém MULTI-SENSE alebo farebný head-up displej zaisťujú ešte vyššiu úroveň pohodlia.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie