Vždy a všade stredobodom pozornosti

Osobité krivky, chrómovaná mriežka chladiča, zatmavené sklá, Full LED svetlomety so svetelným podpisom v tvare písmena „C“ a 17" disky s diamantovým efektom... Dynamický vzhľad nového TRAFICU SpaceClass vás uchváti.

Interiér je spracovaný v dizajne hodnom luxusného sedanu. Exkluzívne materiály, chrómované detaily, kožené sedadlá, čierny koberec... Ponorte sa do elegantnej a útulnej atmosféry na cestovanie v 100 % pohodlí

Vyberte si svoj každodenný život podľa seba

Vyberateľný stolík, individuálne lampičky na čítanie, držiaky fliaš, otočné a posuvné lavice či individuálne sedadlá. Je čisto na vás, či budú cestujúci sedieť v smere jazdy alebo oproti sebe. V novom modeli SpaceClass nájdete všetok komfort mobilného salónika.

Imidž vašej firmy závisí aj od vášho vozidla. Elegantný interiér, XXL priestor v interiéri a výnimočná modularita... Nový SpaceClass bol navrhnutý tak, aby slúžil vodičovi a pasažierom. Od moderného a pohodlného miesta vodiča až po zadné sedadlá, ktoré poskytnú pohodlie až 6 cestujúcim, ktorí vychutnajú prvotriedne prostredie kombinujúce eleganciu a pohodlie.

Chcete sa dozvedieť viac?

Nový motor a nová prevodovka So svojím novým 2.0L motorom a s automatickou dvojspojkovou prevodovkou EDC vám nový TRAFIC SpaceClass ponúka vyšší výkon a vyšší krútiaci moment pri súčasnom znížení spotreby paliva. Skombinujte úspornú jazdu s vyššou dynamikou!

Extended Grip Už v sériovej výbave je k dispozícii táto technológia umožňujúca vďaka zlepšeniu trakcie kolies pri rozjazde či pri nízkej rýchlosti predchádzať prekĺzavaniu kolies či uviaznutiu na nespevnenom povrchu.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie