Vystúpte z davu

Nechajte sa uniesť dynamickým designom Renault MEGANE. Predné a zadné LED svetlomety vzbudia pozornosť každého. Výrazne tvarované zadné blatníky, vyrysované krivky, impozantná predná maska, výrazný svetelný podpis LED denného svietenia... Dynamický design Renault MEGANE je prísľubom silných zážitkov. Posaďte sa do kabíny vybavenej najnovšími technológiami. Užite si špičkové materiály a vysokokvalitné spracovanie.

Využívajte najlepšiu technológiu

Ponorte sa do sveta jeho intuitívneho kokpitu. Užívajte si výhody farebného head-up displeja, multimediálneho systému R-LINK 2 s dotykovým displejom 8,7“, digitálnej prístrojovej dosky so 7“ TFT displejom a systémom MULTI-SENSE.

Užite si to

Celý rad motorov Renault MEGANE vám umožňuje vychutnať si najnovšie inovácie a uznávanú odbornosť našich výrobcov motorov. Renault MEGANE vám ponúka všetky naše skúsenosti z vývoja a výroby motorov a tie najlepšie technológie značky Renault. Vyberte si zo širokej ponuky 5 benzínových a 5 naftových motorizácií s manuálnou prevodovkou alebo automatickou dvojspojkovou prevodovkou EDC.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie