Jeden model - desiatky vlastností

Nechajte sa uniesť novým štýlom Renault MASTER. Naši dizajnéri modernizovali jeho línie, aby mu dodali ešte dynamickejší vzhľad. Zmodernizujte obraz vašej spoločnosti. Dynamické logo, expresívne svetlá, nové línie... Nie je to iba pracovné vozidlo, Renault MASTER je vaša vizitka. Dajte ľuďom najavo, že to s podnikaním myslíte vážne!

Jeho silné stránky

Renault MASTER, ktorý je vybavený mnohými inováciami, vám uľahčuje každodennú prácu. Môžete si vybrať z viac než 350 verzií, medzi ktoré patrí aj novinka L4 so zadným pohonom a jednoduchou nápravou určená na dlhé jazdy. Jednotka na európskom trhu úžitkových vozidiel, Renault MASTER sa prispôsobí všetkým vašim pracovným potrebám.

Praktický a všestranný

Kabínu Renault MASTER sme navrhli pre vaše pohodlie. Ergonomické usporiadanie ovládacích prvkov, nastaviteľné sedadlo a volant prispôsobiteľný vodičovi, klimatizácia, optimalizovaná zvuková izolácia, mnoho odkladacích priestorov, kontrola parkovacej vzdialenosti ... Dokonca aj dlhé cesty sú príjemné a relaxačné.

Vytvorte si svoje dokonalé usporiadanie

Upevňovacie kruhy, protišmyková drevená podlaha, oceľové strešné nosiče, atď. Ponúkame rôzne funkcie s cieľom uľahčiť a optimalizovať nakladanie tovaru. Vyberte si balík multimédií, ktorý vám vyhovuje. Využívajte kompletný systém pomocou R-LINK alebo využívajte hlavné funkcie vášho smartfónu pomocou aplikácie R&GO. Chcete šetriť svoj čas a vyhýbať sa dopravným zápcham? Carminat TomTom vás naviguje a optimalizuje čas vašej cesty. Sústreďte sa na vaše podnikanie a jazdite s úplným pokojom. Renault MASTER zaistí vašu bezpečnosť.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie