ELEGANCIA A NENÁPADNOSŤ

Model NV200 aj napriek špičkovej kapacite 4,2 m3 umožňuje vďaka kompaktným rozmerom (krátka dĺžka, obvod a nízka výška) jednoduchý pohyb v premávke a výber miesta na parkovanie. Elegantný dizajn – to najlepšie vo svojej triede.

ZAMERANÉ NA VODIČA

Vnútri priestrannej kabíny NV200 sa odolné premyslené materiály, funkčné konštrukčné detaily, množstvo úložných priestorov a vyvýšené polohovateľné sedadlo vodiča starajú o vytvorenie pohodlného pracoviska. Elektrické zásuvky a praktické úložné priestory sú vždy poruke. Vďaka vyspelým funkciám systému NissanConnect zostanete v spojení so svetom aj počas pracovných výjazdov s vaším vozidlom NV200 VAN.

KAPACITA NÁKLADOVÉHO PRIESTORU

NV200 VÁM POSKYTNE jedinečnú kapacitu nákladového priestoru. NV200 bolo navrhnuté pre maximálny nákladový priestor tým, že optimalizuje vnútorné priestory. Vďaka 4,2 m3 nákladového priestoru a užitočného zaťaženia až do 795 kg je NV200 vhodné pre akúkoľvek prácu.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie