Z PRETEKÁRSKYCH TRATÍ NA BEŽNÉ CESTY

Úplne nový Juke nismo-RS čerpá z desaťročí odborných poznatkov z pretekárskych tratí a vďaka tomu sa z neho stal maximálne výkonný crossover. Toto vozidlo bolo inšpirované pretekmi, vyvíjané podľa najvyšších štandardov a testované vo veternom tuneli. Jeho hlavným cieľom je výkon. A ten aj úspešne dosahuje. Dôraz sa kládol na všetky detaily, či už je to jeho športový dizajn, 1,6-litrový motor Direct Injection Gasoline Turbo (DIG-T) alebo pôsobivý 37 % aerodynamický prítlak.

DIZAJN VYJADRUJE VŠETKO

Nastúpte do vozidla Juke nismo RS a zažite novú úroveň dizajnu inšpirovaného slávnym dedičstvom motoristických pretekov. Interiér je vytvorený na dosiahnutie vrcholného komfortu a štýlu, aby vám na cestách prinášal neprekonateľný výkon. Vďaka škrupinovým predným sedadlám RECARO, čalúneniu Alcantara, volantu nismo potiahnutého kožou, tachometru nismo s červeným dizajnom a mnohým ďalším prvkom získate pocit pretekárskej trate, kdekoľvek sa ocitnete.

PRIDAJTE VÝKON

Juke nismo RS prináša víťazný výkon a ovládateľnosť, ktorá prekvapí. Takže ak milujete jazdu v aute, nezabudnite si doplniť zoznam prianí. S 1,6-litrovým motorom Direct Injection Gasoline Turbo (DIG-T), 6-stupňovou manuálnou prevodovkou alebo prevodovkou Xtronic CVT so športovým režimom si môžete vychutnávať výkon na maximum pri každej príležitosti.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie