Nezameniteľný LAND ROVER

Range Rover Evoque – so svojimi nápadnými líniami, mohutnými bokmi a zošikmenou strechou – sa stal synonymom štýlu a moderného mestského života. Nový kabriolet Range Rover Evoque, prvý luxusný kompaktný SUV kabriolet na svete, sa teraz vydáva ešte ďalej a definuje nové štandardy v oblasti dizajnu, jazdných vlastností a komfortu.

Pripravený prekvapiť

Kabriolet Range Rover Evoque je kabriolet vhodný do každého počasia. Predstavuje jedinečnú kombináciu špičkového dizajnu a prvotriedneho inžinierstva, ktorá dáva menu Range Rover Evoque ďalší rozmer a ďalej zvyšuje jeho príťažlivosť a neodolateľnosť. Vzrušenie z SUV kabrioletu ideálne umocňuje štvormiestna konfigurácia vozidla. Predné sedadlá disponujú najnovšími technológiami, ako sú rôzne možnosti klimatizácie, ktoré zabezpečia naozaj uvoľnenú a pohodlnú jazdu. Čisté architektonické línie interiéru dopĺňajú luxusné materiály, ktoré nájdete všade v kabíne, pričom k dispozícii je možnosť ďalšieho vylepšenia v podobe koženého čalúnenia Oxford.

V teréne – vo svojom živle

Vďaka najmodernejším technológiám vrátane systému Terrain Response a voliteľnému systému regulácie trakcie na všetkých typoch povrchov sa kabriolet Evoque správa sebaisto v každom teréne aj v každom počasí. Uvedené systémy dopĺňa voliteľný systém detekcie brodenia, ktorý prostredníctvom senzorov poskytuje informácie o hĺbke vody v reálnom čase.

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Cenník a katalóg

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie