DOPREDAJ NAJPREDÁVANEJŠIEHO RANGE ROVERU VŠETKÝCH ČIAS

Využite dopredaj modelu a prídite si pre Váš Range Rover Evoque za najvýhodnejšie ceny1

PODĽA SEBA

Range Rover Evoque ponúka celý rad možností, pomocou ktorých si ho môžete prispôsobiť. Vyberte si zo širokej škály farieb a možností a zlaďte vozidlo so svojím štýlom.

VIAC NEŽ LEN PEKNÁ TVÁR

Range Rover Evoque zvláda náročný terén a nepriaznivé poveternostné podmienky s krajnou istotou a vďaka riešeniu E-Capability (či už s pohonom 2WD alebo 4WD) aj s mimoriadne nízkou spotrebou paliva.

CHARAKTERISTICKÝ DIZAJN

Moderný dizajn a jedinečná silueta zaručia, že v meste vyniknete.

INTERIÉR VYTVORENÝ KVÔLI KOMFORTU

Vďaka koženému čalúneniu s dvojitým prešívaním a širokej ponuke hliníkového a dreveného obloženia si môžete vytvoriť ideálny priestor pre seba. Predné sedadlá môžu byť vybavené masážnou funkciou a odvetrávaním. Zdokonalené náladové osvetlenie sa postará o správny farebný tón.

VYTVORTE SI SVOJ INDIVIDUÁLNY PRIESTOR

Kvalitu materiálov zdôrazňuje čisté spracovanie vnútorných povrchov. Prispôsobte si kabínu pomocou svojich obľúbených textúr a farebných kombinácií kože s dvojitým prešívaním, hliníkového alebo dreveného obloženia a zvoľte si panoramatickú strechu, cez ktorú prenikne do kabíny prirodzené svetlo.

PREMYSLENÉ DETAILY

Adaptívne full LED svetlomety (ak sú k dispozícii) kombinujú výrazný dizajn s mimoriadne praktickými funkciami. Charakteristické nadol nasmerované osvetlenie nástupného priestoru (ak je k dispozícii) premieta na zem grafiku Range Rover Evoque a osvetľuje vám cestu.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

.

* Platí do vypredania skladových zásob, najneskôr však do 31.3.2017. Základná cena platí pre motorizáciu TD4 s manuálnou 6-stupňovou prevodovkou. Vyhradzujeme si právo zmeny štandardnej výbavy modelu Edition Plus. Ponuka je iba informatívna a nie je záväznou na uzatvorenie kúpnej zmluvy. Vyobrazenie vozidla je iba ilustratívne.

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie