VYLEPŠILI SME NAJPREDÁVANEJŠÍ RANGE ROVER VŠETKÝCH ČIAS

Kompaktný RANGE ROVER EVOQUE je teraz obohatený o variabilný balíček PREMIUM EDITION, ktorý predstavuje atraktívne cenové zvýhodnenie, výhodné financovanie a predĺženú záruku. Akcia platí do 31.5.2018 alebo do vypredania.

PODĽA SEBA

Range Rover Evoque ponúka celý rad možností, pomocou ktorých si ho môžete prispôsobiť. Vyberte si zo širokej škály farieb a možností a zlaďte vozidlo so svojím štýlom.

VIAC NEŽ LEN PEKNÁ TVÁR

Range Rover Evoque zvláda náročný terén a nepriaznivé poveternostné podmienky s krajnou istotou a vďaka riešeniu E-Capability (či už s pohonom 2WD alebo 4WD) aj s mimoriadne nízkou spotrebou paliva.

CHARAKTERISTICKÝ DIZAJN

Moderný dizajn a jedinečná silueta zaručia, že v meste vyniknete.

INTERIÉR VYTVORENÝ KVÔLI KOMFORTU

Vďaka koženému čalúneniu s dvojitým prešívaním a širokej ponuke hliníkového a dreveného obloženia si môžete vytvoriť ideálny priestor pre seba. Predné sedadlá môžu byť vybavené masážnou funkciou a odvetrávaním. Zdokonalené náladové osvetlenie sa postará o správny farebný tón.

VYTVORTE SI SVOJ INDIVIDUÁLNY PRIESTOR

Kvalitu materiálov zdôrazňuje čisté spracovanie vnútorných povrchov. Prispôsobte si kabínu pomocou svojich obľúbených textúr a farebných kombinácií kože s dvojitým prešívaním, hliníkového alebo dreveného obloženia a zvoľte si panoramatickú strechu, cez ktorú prenikne do kabíny prirodzené svetlo.

PREMYSLENÉ DETAILY

Adaptívne full LED svetlomety (ak sú k dispozícii) kombinujú výrazný dizajn s mimoriadne praktickými funkciami. Charakteristické nadol nasmerované osvetlenie nástupného priestoru (ak je k dispozícii) premieta na zem grafiku Range Rover Evoque a osvetľuje vám cestu.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

.

* Platí do vypredania skladových zásob, najneskôr však do 31.3.2017. Základná cena platí pre motorizáciu TD4 s manuálnou 6-stupňovou prevodovkou. Vyhradzujeme si právo zmeny štandardnej výbavy modelu Edition Plus. Ponuka je iba informatívna a nie je záväznou na uzatvorenie kúpnej zmluvy. Vyobrazenie vozidla je iba ilustratívne.

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie