SKUTOČNÁ DIZAJNOVÁ IKONA

Pri svojom predstavení pred 45 rokmi tento model zmenil spôsob, akým svet nazerá na jazdu v teréne. V priebehu rokov začal predstavovať samotný vrchol slávneho britského dizajnu.

JEDINÉ VOZIDLO, KTORÉ BUDETE POTREBOVAŤ

Prehraj video

Moderná interpretácia slávneho dizajnu

Range Rover je nezameniteľný vďaka svojim trom klasickým líniám – línia spodnej časti, línia plávajúcej strechy a plynulá bočná línia. Výrazná silueta sa mierne zužuje a zakrivuje, zatiaľ čo takmer zarovnané sklenené plochy a lesklé čierne stĺpiky zvýrazňujú strechu a jej moderný a elegantný tvar.

DOSTATOK VÝKONU

Zákazníci si môžu vybrať medzi benzínovým preplňovaným osemvalcovým motorom o výkone 510 koní a dvomi dieselovými motormi – trojlitrovým TDV6 o výkone 258 koní a SDV8 o objeme 4,4 l a výkone 339 koní. Všetky motory sú ponúkané s osemstupňovou automatickou prevodovkou.

ROZMAZNÁVAJÚCI A PRÍVETIVÝ INTERIÉR

Range Rover s dlhým rázvorom bol navrhnutý tak, aby vyzeral ako model so štandardným rázvorom, v ktorom bude jazda dokonale uvoľňujúca a pohodlná. Vďaka dodatočnému priestoru 186 mm v druhom rade si však cestujúci na zadných sedadlách užijú jedinečnú úroveň komfortu. Mäkká, poddajná koža, obloženie a vysoko leštené doplnky vytvárajú pocit vyrovnanosti a pokoja.

DOKONALÉ REMESELNÉ MAJSTROVSTVO

Interiér verzie Range Rover SVAutobiography je stelesnením ušľachtilého, sofistikovaného a prívetivého priestoru. Pozornosť k drobnostiam je vidieť a cítiť vo všetkom. Od zadnej stredovej konzoly s chladiacim priestorom na fľaše a vysúvacích stolíkov až po unikátnu konštrukciu sedadiel s opierkami na lýtka – z vozidla vyžaruje sebavedomie a pokojná atmosféra.

Pomoc kam sa len pozriete

Range Rover je váš verný partner v každej situácii.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie