Jaguar XJ

Taký živý

ČO JE TO XJ ?

Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.
Žiadne iné vozidlo nevyzerá a neprináša rovnaký pocit ako XJ.

OBJAVTE ODLIŠNÝ SVET

Model XJ je vynikajúci bez ohľadu na to, či chcete šoférovať alebo sa nechať odviesť.

Prehraj video

VNÚTORNÁ SILA

Krása modelu XJ nie je len povrchná. Hliníková samonosná karoséria je mimoriadne pevná, ale zároveň ľahká a dosahuje takmer ideálne rozloženie hmotnosti. Prvotriedna tuhosť poskytuje bezpečnejšie a precíznejšie jazdné vlastnosti a pohlcuje viac nárazovej energie než oceľ. Taktiež pomáha dosahovať nižšiu spotrebu paliva a nižšie emisie CO2.

Prvotriedna tuhosť poskytuje bezpečnejšie a precíznejšie jazdné vlastnosti a pohlcuje viac nárazovej energie než oceľ. Taktiež pomáha dosahovať nižšiu spotrebu paliva a nižšie emisie CO2. Taktiež pomáha dosahovať nižšiu spotrebu paliva a nižšie emisie CO2. A to nie je všetko, 50 % použitého hliníka pochádza z recyklovaných zdrojov.

LUXUS V POHYBE

Jazda modelom XJ je úžasným zážitkom. Poskytuje agilný a dynamický výkon vďaka tuhej a ľahkej hliníkovej platforme a takmer ideálnemu rozloženiu hmotnosti. Intuitívne palubné technológie robia z jazdy ešte väčší zážitok. Od radenia prevodových stupňov bez námahy a vylepšenú kontrolu nad vozidlom pomocou systémov JaguarDrive Selector™ a JaguarDrive Control™, až po bleskové radenie prevodových stupňov pomocou systému Jaguar Sequential Shift™, ktorý sa prispôsobuje vášmu štýlu jazdy. Systém adaptívnej dynamiky zároveň sleduje vstupy vodiča a optimalizuje nastavenia podvozka vozidla s ohľadom na komfortnú jazdu a kontrolu nad vozidlom.

VÝNIMOČNÝ VÝKON

Do každého motora modelu XJ je zabudovaný dynamický výkon zabezpečujúci výnimočné jazdné vlastnosti. Všetky tri motory obsahujú 8-stupňovú automatickú prevodovku, ktorá prináša citlivé a nenápadne plynulé radenie prevodových stupňov a nižšiu spotrebu paliva. Táto ponuka siaha od nášho vynikajúceho 3,0-litrového vznetového motora V6 s výkonom 300 k až po 3,0-litrový kompresorom prepĺňaný zážihový motor V6 s výkonom 340 k a 5,0-litrový kompresorom prepĺňaný zážihový motor V6 s výkonom 510 a 550 k dostupný v modeloch XJ Supersport a XJR.

ŽIVOTNÝ PRIESTOR

Okamžite po nastúpení do modelu XJ vás obklopí luxusný komfort. Uvoľnite sa a vystrite si nohy, v modeli XJ s predĺženým rázvorom máte až meter priestoru na nohy. Ak naopak preferujete prácu v pohybe, môžete využiť vyklápacie stolíky na operadlách a svetlá na čítanie. Predné sedadlá sú vyhrievané a v niektorých verziách umožňujú aj chladenie, čím prinášajú neprekonateľné pohodlie pre vodiča. Päť rôznych masážnych programov si môžete upraviť podľa svojich požiadaviek.

VNÚTORNÝ POKOJ

Vytvorte si v kabíne modelu XJ svoj ideálny priestor, pokojné prostredie, ktoré stimuluje všetky vaše zmysly. Uvoľnite sa v absolútnom luxuse kože jemnej na dotyk, moderných povrchov a množstva jemných detailov. Veľa z nich si môžete zvoliť sami. Začnite voľbou farebného štýlu a kombinácie interiéru. Následne zvážte rozsiahle plochy hlbokých lesklých drevených obložení, ktoré zdôrazňujú pocit priestoru. Každý kúsok obloženia je starostlivo zložený podľa poradia, aby kresba nadväzovala naprieč kabínou a každá strana dokonale odrážala tú druhú. Alebo si zvoľte elegantný a moderný vzhľad najmodernejšej úpravy Piano Black alebo uhlíkových vlákien. Dôkladne zvolené kože v rôznych farbách od dodávateľov tých najkvalitnejší usní dajú dizajnu ideálny finálny prvok.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?
Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Ďalšie informácie