Jaguar XF

Najnovší prírastok v rodine Jaguar s úžasným výkonom a prekvapujúcou spotrebou.

MODEL XF STAVIA NA ÚSPECHU NAJOCEŇOVANEJŠIEHO AUTOMOBILU ZNAČKY JAGUAR VŠETKÝCH ČIAS

Teraz ho môžete získať s PERFORMANCE BONUSOM vo výške 9.500 € a 3-ročnou zárukou a servisom bez obmedzenia kilometrov. Akcia platí do 30.6.2018 alebo do vypredania.

JAGUAR XF - NEKOMPROMISNÝ ŠPORTOVÝ SEDAN

Priebojný dizajn vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť. Kompletne vylepšený najmodernejšími technológiami,

Prehraj video

MODERNÁ KRÁSA, PROGRESÍVNY ŠTÝL

Nový model XF sa vyznačuje dokonalou uhladenosťou a športovým charakterom. Nádherne tvarované krivky prebúdzajú k životu jeho priebojnosť. Impozantná vzpriamená maska chladiča a výrazný prelis na kapote tento aspekt ešte umocňujú. Po celej dĺžke kapoty sa tiahne jednoliaty elegantný oblúk a vrcholí nápadnými koncovými svetlami typu LED s grafikou inšpirovanou modelom F-TYPE, ktoré zasahujú až za rohy karosérie.

Elegantné, športové a progresívne tvary modelu XF sú zárukou pokročilých aerodynamických vlastností, ktoré vozidlu umožňujú hladko prerážať vzduch, čím prispievajú k úspore paliva a nižšej tvorbe emisií. Z každého uhla nového modelu XF vyžaruje sebaistota. Celým svojím vzhľadom vás nabáda, aby ste si na ňom zajazdili.

INTELIGENTNÝ VÝKON

Nový model XF prináša široké spektrum vzrušujúcich zážitkov z jazdy, k čomu prispieva tuhá konštrukcia karosérie s nízkou hmotnosťou a nová generácia vysokovýkonných pohonných jednotiek a prevodoviek. V ponuke je jazda s nízkymi emisiami CO2 na úrovni len 104 g/km a spotrebou paliva 4,0 l/100 km, ako aj motory s maximálnou rýchlosťou 250 km/h a zrýchlením z 0 na 100 km/h len za 5,3 sekundy – každý vodič si tak určite vyberie ten pravý model XF pre seba.

ŠPORTOVÁ IDENTITA

Zvoľte si jeden z piatich jedinečných stupňov výbavy. Model XF vo svojom prirodzenom stave predstavuje modernú športovú eleganciu a kultivovaný výkon. Ak preferujete sebavedomejší vzhľad, môžete využiť aerodynamické vylepšenia, napríklad unikátny profil dolnej časti predného nárazníka, zadný spojler, športový zadný spodný spojler a štýlové bočné vetracie otvory.

LUXUSNÝ INTERIÉR

Vo vnútri nového modelu XF nájdete množstvo výnimočných luxusných prvkov a obrovský priestor – zadným pasažierom ponúka najviac miesta v oblasti kolies v tejto triede vozidiel. Inteligentný dizajn a moderné remeselné majstrovstvo dávajú vzniknúť prostrediu plnému luxusu a komfortu. Stačí stlačiť pulzujúce červené štartovacie tlačidlo a všetko sa prebudí k životu. V dokonalej synchrónii sa otvoria vetracie otvory, pomaly sa vysunie volič JaguarDrive a motor zavrčí – aby ste sa mohli začať tešiť na jazdu, ktorá vás čaká.

INOVÁCIE OD ZAČIATKU AŽ PO KONIEC

Pripojenie a zábavu v modeli XF vám prináša multimediálny systém InControl Touch. Vyznačuje sa rýchlou odozvou a moderným grafickým rozhraním na voliteľnej 10,2-palcovej dotykovej obrazovke s možnosťou použitia dotykových gest „roztiahnutia“ a „švihnutia“. Celý rad inteligentných technológií z dielne automobilky Jaguar prispieva k zdokonaleniu vášho zážitku z jazdy. Môžete si zobraziť kľúčové informácie, vrátane navigačných pokynov, práve vtedy, keď ich potrebujete. A to priamo pred sebou na niektorom z našich voliteľných zobrazovacích prvkov – buď na projekčnom displeji s laserovou technológiou, alebo na konfigurovateľnom bloku prístrojov s 12,3-palcovou TFT obrazovkou s vysokým rozlíšením. Citlivé, intuitívne a dokonale integrované technológie od automobilky Jaguar prinášajú riešenia, ktoré inovačným spôsobom skvalitňujú vašu jazdu.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?
Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne
našu mobilnú aplikáciu

Naša aplikácia Vám ponúka:

  • vytvorte si zoznam Vašich vozidiel a v prípade potreby ich objednajte do servisu jedným dotykom
  • vždy aktuálna ponuka skladových vozidiel s možnosťou rýchleho odoslania záujmu o vozidlo
  • všetky dôležité novinky zo sveta značiek Volvo, Jaguar a Land Rover

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Ďalšie informácie