NAJVYSPELEJŠÍ, NAJÚSPORNEJŠÍ A NAJKULTIVOVANEJŠÍ SEDAN, AKÝ KEDY ZNAČKA JAGUAR VYROBILA

Teraz ho môžete získať s PERFORMANCE BONUSOM až do výšky 9.000 € a 3-ročnou zárukou a servisom bez obmedzenia kilometrov. Akcia platí do 30.6.2018 alebo do vypredania.

Jaguar XE

XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila. Model XE žije inováciami, technológiami a dizajnom.

Prehraj video

XE - Nová vízia značky Jaguar

Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan Jaguar všetkých čias. XE je Jaguar skrz-naskrz. Je prvý z novej generácie vozidiel postavených na najmodernejšej pokročilej hliníkovej platforme Jaguar. Ľahká hliníková konštrukcia vytvára mimoriadne pevnú karosériu a pomáha priniesť výkon s citlivým riadením a kultivovanosť s nádherným dizajnom.
XE žije najnovšími inováciami, technológiami a dizajnom. Je naplnený systémami, ktoré dávajú vodičovi moc a zlepšujú zážitok z jazdy. XE mení pravidlá. XE je budíčkom pre všetky vozidlá svojej triedy.

PRÉMIOVÉ JAZDNÉ VLASTNOSTI, VÝKON A KULTIVOVANOSŤ

XE poskytuje neporovnateľnú dynamiku, kultivovanosť a kvalitu jazdy typickú pre vozidlo Jaguar, čiastočne aj vďaka svojej pokročilej hliníkovej platforme.

POKROČILÁ AERODYNAMIKA

Impozantný vzhľad športového vozidla je v prípade modelu XE inšpirovaný vozidlom F-TYPE a pomáha dosiahnuť súčiniteľ odporu vzduchu cx iba 0,26, čo je najnižšia hodnota spomedzi všetkých vozidiel Jaguar.

PREPOJENIE SO SVETOM

XE obsahuje úplne nový systém Jaguar InControl poskytujúci sériu najnovších technológií, ktoré vás a vaše vozidlo spoja s okolitým svetom.

VÄČŠÍ VÝBER V INTERIÉRI

S modelom XE sa stotožníte v momente, keď usadnete do sedadiel s výborným vedením – vo vozidle Jaguar sedíte nízko. Priamo pred vami sa nachádzajú dva veľké povedomé kruhové analógové ukazovatele a displej hlásení inšpirovaný modelom F-TYPE. To všetko v prehľadnom združenom prístroji. Uchopíte robustný športový volant. Ten tiež pochádza z modelu F-TYPE.
Vedľa sa nachádza vyvýšená stredová konzola, ktorá dáva pocit usadenia v kokpite. Stupňovitá prístrojová doska sa elegantne odkláňa a obsahuje najnovšiu technológiu dotykových displejov Jaguar. Stlačte štartovacie tlačidlo a XE sa prebudí. Vo vozidlách s automatickou prevodovkou sa voči vašej ruke vysunie otočný ovládač radenia. XE dáva pocit života.

STUPŇOVITÁ PRÍSTROJOVÁ DOSKA

Unikátna stupňovitá prístrojová doska modelu XE ladne prechádza smerom od vás a poskytuje vám pocit elegantnej priestrannosti. Ponúka sa v lesklej čiernej farbe alebo v moderných hliníkových a drevených obloženiach.

NAJLEPŠIE MATERIÁLY

Kabínu modelu XE si môžete unikátne prispôsobiť na základe vlastných predstáv. Vy nám povedzte, ako si predstavujete svoj ideálny interiér a my vám poskytneme prémiové moderné materiály a precízne vyhotovenie. Ponuku farebných kombinácií dopĺňa jedenásť moderných obložení, ako aj vysokokvalitné látkové

a kožené čalúnenie od velúru až po výrazne zrnité a jemné kože. Naša koža pochádza od dodávateľov najlepších koží vo Veľkej Británii a Taliansku. Poskytuje tak prirodzený hmatový dojem s jemnosťou rukavíc. Dvojité prešívanie kože nielen zvyšuje odolnosť, ale zároveň ponúka kontrastné farby, ktoré zvýrazňujú luxus interiéru XE.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie