CHARAKTERISTICKÉ KONCOVÉ SVETLÁ

Úzke koncové svetlá typu LED, inšpirované modelom F‑TYPE, dotvárajú športový charakter vozidla výrazným, elegantným dizajnom s rafinovanou grafikou.

VOLIČ JAGUAR SPORTSHIFT

Každá cesta je len a len o vás. S voličom Jaguar SportShift si jednoducho zvolíte ľubovoľný jazdný režim a upravíte si tak zážitok z jazdy na mieru.

VEKTOROVÉ SMEROVANIE KRÚTIACEHO MOMENTU POMOCOU BŔZD

Plynulo vyrovnáva rozdeľovanie krútiaceho momentu medzi jednotlivé kolesá. Systém zvyšuje obratnosť vozidla a stabilitu pri zatáčaní, čím poskytuje vodičovi viac istoty za volantom.

TOUCH PRO

Náš informačno-zábavný systém Touch Pro s 10-palcovou obrazovkou2 a uhladeným dizajnom prináša množstvo informácií a zábavy. Systém Touch Pro ponúka možnosť prispôsobenia hlavných obrazoviek, rýchlu odozvu a funkciu hlasového ovládania.

PRÉMIOVÉ LED SVETLOMETY

Prémiové LED svetlomety s charakteristickými dennými svetlami zlepšujú viditeľnosť pri jazde v noci a zároveň vozidlu dodávajú osobitý vzhľad. Pripomínajú denné svetlo, čím pomáhajú znižovať únavu vodiča.

SYSTÉM DYNAMICKÉHO OVLÁDANIA STABILITY

Systém dynamického ovládania stability prináša zábavnú a sebavedomú jazdu. V prípade potreby zasiahne a zníži krútiaci moment motora a aktivuje brzdy, čím pôsobí proti nedotáčavosti, príp. pretáčavosti vozidla.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie