SVR - Najvyššia úroveň výkonu

Je vzrušujúce, je extrémne výkonné. Nezameniteľná línia exteriéru a masívny zvuk osemvalca Vás okamžite nabádajú k vzrušujúcim a neopakovateľným zážitkom na každej Vašej ceste. Poddáte sa mu?

OBJAVTE DUCHA ZNAČKY JAGUAR

Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

Skutočná športová zábava prebudí vaše zmysly

Objavte čaro modelu F-TYPE

Prehraj video

V ROVNOVÁHE

Vyrovnaný a schopný – výnimočné jazdné vlastnosti modelu F-TYPE začínajú pri jeho fyzických charakteristikách. Ťažisko má v najnižšom možnom bode. Rozdelenie jeho hmotnosti bolo prepracované veľmi precízne, dokonca aj akumulátor a nádrž na kvapalinu ostrekovača boli umiestnené v zadnej časti vozidla. Dĺžka definuje agilnosť vozidla, jeho šírka zase stabilitu.

MANUÁL vs. AUTOMAT

Pre nadšencov jazdy ponúkajú modely F-TYPE a F-TYPE S 6-stupňovú manuálnu prevodovku, ktorá je navrhnutá tak, aby spĺňala výkonové požiadavky športového jazdenia. Presné radenie pomocou radiacej páky s krátkymi dráhami zabezpečuje rýchle a plynulé zmeny prevodových stupňov, vďaka čomu si vodič môže vychutnať tie najkrajšie zážitky z jazdy.

Osemstupňová automatická prevodovka modelu F-TYPE je bleskovo rýchla a zároveň dokonale kultivovaná. Vďaka tesne odstupňovaným prevodovým pomerom je motor udržiavaný v rozsahu najefektívnejších otáčok, aby pri všetkých rýchlostiach dodával optimálny výkon a krútiaci moment.

KOMPRESOROM PREPĹŇANÉ MOTORY

Srdce modelu F-TYPE je prepĺňané kompresorom – zabezpečuje okamžitý prístup k vyšším úrovniam krútiaceho momentu pri všetkých otáčkach motora, čím sa minimalizuje medzera medzi vznikom požiadavky na vyšší výkon zo strany vodiča a reakciou motora. Tri pokrokové motory
Motor V6 3,0l, 340k v modeli F-TYPE
Motor V6 3,0l 380k v modeloch F-TYPE S a F-TYPE S AWD
Motor V6 5,0l 550k v modeloch F-TYPE R a F-TYPE R AWD
umožňujú splniť nárok vášho osobného štýlu bez ohľadu na to, či máte práve chuť len tak sa voziť alebo na to poriadne šliapnuť.

ODĽAHČENÁ HLINÍKOVÁ KONŠTRUKCIA

Odľahčená hliníková štruktúra karosérie modelu F-TYPE sa vyznačuje vysokou torznou tuhosťou, je ideálnou platformou pre športové vozidlo a je základom toho, ako sa vozidlo správa, riadi a aký má z neho vodič pocit. Silná a tuhá štruktúra poskytuje neodmysliteľnú stabilnú platformu pre presné a agilné riadenie a je dokonalým doplnkom k radu vysokovýkonných motorov. Spolu dosahujú výnimočné hodnoty pomerov výkonu k hmotnosti a krútiaceho momentu k hmotnosti – reálnych meradiel výkonu športového automobilu.

INTERIÉR MODELU F-TYPE

Interiér modelu F-TYPE prináša kombináciu praktickej ergonómie a športového štýlu prostredníctvom precízne premyslenej architektúry kokpitu, jednoduchých ovládacích prvkov a prehľadných prístrojov. Je navrhnutý tak, aby bol na prvom mieste vodič, pričom množstvo voliteľných farieb a povrchov prináša možnosti pre vyjadrenie svojho individuálneho štýlu.

INTELIGENTNÝ VENTILAČNÝ SYSTÉM

Dizajn kabíny zabezpečuje výhľad z vozidla s minimálnym rušením. Vo výhľade na cestu by vám nemalo nič brániť. Inteligentný ventilačný systém, ktorý je súčasťou pokročilého klimatizačného systému, ukrýva dvojicu centrálnych vetracích otvorov, ktoré sa vysunú z palubnej dosky len vtedy, keď sú potrebné, a po použití sa zasunú.

KONFIGUROVATEĽNÉ OSVETLENIE

Stlačte štartovacie tlačidlo a F-TYPE sa prebudí k životu s kaskádou osvetlenia začínajúcou pri prepínačoch na stredovej konzole. Konfigurovateľné osvetlenie je štandardným prvkom výbavy modelov F-TYPE S a F-TYPE R a prináša vám možnosť ešte viac si prispôsobiť interiér a jeho osvetlenie podľa svojej nálady vo farbe Phosphor Blue, Pale Blue, White, Coral alebo Red. Aktivujte dynamický režim a osvetlenie rukovätí dverí, stredovej konzoly a združeného prístroja zmení farbu na červenú.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie