Prívetivý a moderný interiér

Prepracované prevedenie, príjemné prostredie, nové a pohodlné sedadlá, nový stredový panel s novými ozdobnými prvkami, nový štvorramenný volant s prvkami z matného chrómu*... Vylepšený interiér Dacia Logan je ešte jemnejší a harmonickejší. Ihneď sa budete cítiť ako doma.

*Závisí od verzie.

Pohodlný a priestranný interiér

Dacia Logan odvezie celú rodinu. S piatimi priestrannými sedadlami, mnohými úložnými priestormi a veľkým batožinovým priestorom sa stane vašim partnerom pre každodenný život a dovolenku. Zadné sklopné sedadlá delené v pomere 2/3-1/3 vám umožnia prispôsobiť dostupný priestor tak, aby vyhovoval vašim potrebám, a extra veľký batožinový priestor vám umožní prepravovať všetko, čo potrebujete.

*V závislosti od verzie.

Multimediálny systém Media Nav Evolution

Jednoduchý a intuitívny, multimediálny systém Media Nav Evolution* so 7 palcovým (18 cm) dotykovým displejom poskytuje: rádio, Jack vstup, USB vstup, Bluetooth s funkciou audiostreamingu a 4 reproduktory. Okrem iného môžete funkcie ovládať aj na volante.

*Závisí od verzie.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Film Dacia Logan

Pozrite si vo videu, čo všetko Dacia Logan ponúka.

Prehraj video

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie