Veľkorysý priestor v kabíne

Dacia Lodgy má veľkoryso riešený interiér navrhnutý na usadenie celej rodiny. Jej sedem sedadiel v plnej veľkosti* a rekordná priestrannosť v treťom rade týkajúca sa miesta pre nohy a výšky sedadla z nej robia najlepšie auto vo svojej triede. Vodič aj cestujúci sú pohodlne usadení v minivane Lodgy, kde sa každý cíti dokonale uvoľnený, ako keby bol doma.

* K dispozícii pri niektorých verziách.

Dacia Lodgy sa prispôsobí vašim potrebám

Potrebujete zvýšiť nosnosť? Stačí požiadať… a všetky vaše želania budú splnené. Sedadlá v druhom rade sa dajú sklopiť v pomere 60 : 40*. Lavicu možno sklopiť rovnako ako sedadlá v treťom rade. Auto môžete zmeniť zo sedemmiestneho na dvojmiestne buď sklopením a ponechaním tretieho radu alebo jeho vybraním z auta. Nosnosť Dacie Lodgy je bezkonkurenčná. Môže sa zväčšiť na 2 617 dm3 v dvojmiestnej konfigurácii, pričom aj v sedemmiestnej konfigurácii je stále k dispozícii veľký objem 207 dm3. Nízky prah batožinového priestoru je naviac praktický na nakladanie rozmerných predmetov. A to ešte nie sú všetky praktické funkcie. Dacia Lodgy disponuje odkladacími priestormi s objemom až 30 litrov*.

* K dispozícii pri niektorých verziách.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Film Dacia Lodgy

Objavte vo filme všetko, čo Dacia Lodgy ponúka.

Prehraj video

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie