Doma na všetkých druhoch ciest

S modelom V60 Cross Country je každá cesta správnou cestou. Vysoká svetlá výška umožňuje prejazd akoukoľvek cestou v každom počasí - a verzia s pohonom všetkých kolies tieto schopnosti ešte vylepšuje.

Pri návrate na diaľnicu dáva riadenie trakcie Corner Traction Control vašej jazde skutočnú výhodu pri zatáčaní vo vysokých rýchlostiach.

Pripojte sa odkiaľkoľvek

Vo vozidle Volvo V60 Cross Country ste online okamžite ako získate mobilný signál.

Zjednodušené navigačné funkcie zabudované priamo do vašej prístrojovej dosky.

Buďte vyššie ako ostatní

Vysoký postoj, robustný vzhľad. Model Volvo V60 Cross Country má príznačný charakter bez ohľadu na to, kam sa vydáte. Jeho dizajn zahŕňa to najlepšie z oboch svetov: v mestskej premávke vám zvýšená pozícia vodiča poskytuje pocit kontroly. Súčasne však získavate dynamický štýl športového kombi.

Interiér

Dobré sedadlo je spojením medzi vami a cestou. Kožené sedadlá Sport modelu V60 Cross Country dávajú taký pocit opory, že si budete priať, aby vaše dobrodružstvo nikdy neskončilo. Pri rezaní oblúkov a zákrut vás pevne udržia na mieste, vďaka čomu získate pocit úplnej kontroly.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Dalšie informácie