Zrodené očariť Vás

Elegantný dizajnový jazyk vozidla je stelesnením moderného švédskeho luxusu. Podľa predobrazu škandinávskych scenérií dochádza aj tu k precíznemu spojeniu jednoduchých, prirodzených detailov vo vzájomnej rovnováhe. Výsledkom je zjednotenie luxusu a dizajnu do jedného celku.

Inovatívne riešenia na každý deň

V modeli S90 sme zlepšili výkon a dopad na životné prostredie. Uplatnili sme našu filozofiu, že pre efektívnosť a nízke emisie CO2 nie je potrebné obetovať výkon a skvelé jazdné vlastnosti. Dôkazom je naša vrcholná motorizácia T8 s Plug-in hybridným systémom. Dostupná s rôznymi jazdnými režimami pre akúkoľvek náladu a cestu.

Dôraz na detail

Z interiéru nového modelu S90 aj z jeho zovňajška vyžaruje dôkladná starostlivosť a premyslenosť. Každučký detail, od vzácneho severského dreva až po jemnú lemujúcu líniu kapoty, je dokonalým vyjadrením pravého škandinávskeho remeselného majstrovstva.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Dalšie informácie