Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

VYLADILI SME ICH K DOKONALOSTI

Limitovaná ponuka vozidiel VOLVO PREMIUM EDITION ponúka nadštandardne vybavené modely vrátane benefitov

URČITE VÁS POTEŠÍ

- ATRAKTÍVNE CENOVÉ ZVÝHODNENIE

- VÝHODNÉ FINANCOVANIE

- PREDĹŽENÁ ZÁRUKA

- GARANČNÝ SERVIS VOZIDLA

Naša ponuka skladových vozidiel

Zobraziť ponuku

VOLVO V40 PREMIUM EDITION - Ide o detaily

Model V40 je plný premyslených detailov, ktoré zjednodušujú život a robia každú jazdu zábavnou. Optimálne vyladené pre športové a vyvážené ovládanie s vysokou úrovňou pohodlia.
Dômyselné zavesenie kolies a ostré riadenie vám spolu s našimi novými motormi Drive-E poskytujú vysoký výkon a nízku spotrebu paliva.

VOLVO XC90 PREMIUM EDITION - Bezpečnosť pre celú vašu rodinu

Najbezpečnejšie Volvo v histórii Volvo. Aktívna aj pasívna bezpečnosť zaistí, že každú vašu cestu absolvujete pohodlne a s istotou. Či sa rozhodnete pre päťmiestnu alebo sedemmiestnu verziu, všetky komponenty sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov - mäkká koža alebo vzácne drevo. Nové technológie s plne grafickým displejom pre vodiča s ovládaním na volante a hlasovými príkazmi. Jednoducho prehovorte a získajte navigačné pokyny, prepnite hudbu, vykonajte hovor alebo odošlite textovú správu.

.....

Viac informácií získate u našich predajcov VOLVO. Ponuka platí do vypredania skladových zásob, najneskôr však do 30.6.2018. Garančný servis vozidla platí na vybrané modely VOLVO XC90 PPREMIUM EDITION. Informácie a skutočnosti slúžia výlučne na informačné účely. Fotografie sú ilustračné.

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Dalšie informácie