STE PRIPRAVENÍ NECHAŤ SA OČARIŤ?

Štýlový a mestský Renault TWINGO bol kompletne prepracovaný, aby si získal vašu priazeň! Vďaka svojmu inovatívnemu dizajnu a výraznej podobnosti s ostatnými vozidlami modelového radu je dôstojným nástupcom mestských vozidiel Renault. Okrem svojich klasických vlastností vám Renault TWINGO ponúkne oveľa viac na spestrenie vášho každodenného života!

ZOSTAŇTE PRIPOJENÍ

Objavte inováciu a jazdite po meste jednoduchšie s Renault TWINGO. Vďaka jeho svižnosti sa nikdy nebudete nudiť! Moderné rozhranie, atraktívna grafika, dotykový displej, ovládače na volante, rozpoznávanie hlasu a pod. Vychutnajte si cestu v modernom režime s R-LINK Evolution. Používajte navigačný systém TomTom, telefonujte pomocou Bluetooth, prispôsobte si svoju domovskú obrazovku a objavte nové aplikácie z R-LINK Store. Nechajte svoj smartfón prebrať kontrolu vďaka R&GO. Týmto spôsobom získate ergonomický a intuitívny prístup k funkciám na smartfóne aj vo vašom Renault TWINGO! Vďaka R&GO, inteligentnej a praktickej aplikácii dostupnej v systéme Apple iOS a Android, váš smartfón preberá kontrolu.

VYBERTE SI MOTOR

Renault TWINGO sa prispôsobuje vašim potrebám a poskytuje vám skutočnú radosť z jazdy. Oddanosť mestu, ohľaduplnosť alebo dobrodružstvo? Vyberte si motor, ktorý vám vyhovuje!

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Dalšie informácie