Dizajn šitý na mieru

Vychutnajte si nový dizajn Renault KANGOO Express. Plynulé krivky karosérie a dvojfarebný predný nárazník pyšne predstavujú novú identitu značky Renault. Objavte interiér s možnosťou troch predných sedadiel, exkluzívna novinka v segmente kompaktných dodávok.

Pohodlie a jednoduchosť

Renault KANGOO Express sa prispôsobí všetkým vaším podnikateľským potrebám. Vďaka širokej ponuke s tromi rôznymi dĺžkami a verziám s dvomi až piatimi sedadlami si určite nájdete auto, ktoré je pravé pre vás. Modulárny dizajn, dobré vybavenie, pohodlie... Renault KANGOO Express vám zmení život! Na zabezpečenie pohodlia vo vozidle a na zjednodušenie vašich ciest sme vybavili Renault KANGOO Express celou škálou palubných technológií. Naplno využite mnoho odkladacích priestorov a prispôsobte nakladací priestor vašim potrebám. Vyberte si úžitkové vozidlo, ktoré je pohodlné a praktické – Renault KANGOO Express!

Objavte jeho motory

Znížte spotrebu paliva a emisie CO2. Renault KANGOO Express sme vybavili motormi, ktoré ponúkajú úspornejšiu spotrebu a výkon. V súčasnosti je lídrom na trhu v tomto segmente pokiaľ ide o úspornosť v spotrebe paliva.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Dalšie informácie