Vychutnajte si zážitky za volantom

Vďaka skúsenostiam divízie Renault Sport vám technológie Renault CLIO R.S. poskytnú výnimočné zážitky za volantom. 6stupňová dvojspojková prevodovka EDC s riadiacimi páčkami pod volantom, vysoko výkonné motory, systém Launch Control pre najrýchlejší pevný štart, komplexná palubná telemetria R.S. Monitor 2.0 garantujú skutočné potešenie z jazdy.

Obdivujte jeho športové gény

Pripravte sa upútať pozornosť. Renault CLIO R.S. vystupuje z davu. Špecifické prídavné Full LED svetlomety R.S. Vision inšpirované svetom pretekárskych vozidiel ešte viac zvýraznia jeho typický vzhľad. Vo vnútri vozidla nájdete volant potiahnutý perforovanou kožou s vyznačenou stredovou pozíciou. Športové sedadlá s výrazným bočným vedením a nové čalúnenie vás budú sprevádzať a poskytovať oporu na vašej ceste.

Launch Control & Multichange down Technologie

Aktivujte funkciu Launch Control a dosiahnite najlepší rozjazd! Renault CLIO R.S. automaticky nastaví motor, prevodovku a ďalšie systémy tak, aby umožnil najrýchlejší rozjazd s pevným štartom, presne ako pri pretekárskych vozidlách. Technológia Multichange down – podradenie o viacero prevodových stupňov podržaním ľavého pádla pod volantom - zaistí, že budete mat na výjazde zo zákruty vždy správny prevodový stupeň.

OBDIVUJTE JEHO DIZAJN

Prídavné predné Full LED svetlomety R.S. Vision nemajú konkurenciu. Okamžite vytvárajú rozpoznateľný svetelný podpis v tvare šachovnicovej vlajky. Predný spojler sa svojim designom inšpiruje u vozidiel F1. Zadný aerodynamický spojler zaisťuje stabilitu vozidla. Spoločne dotvárajú športový vzhľad vozidla. Funkčný difúzor prevzatý zo sveta motoristických športov a dve koncovky výfuku po stranách ešte viac zvýrazňujú jeho dynamický vzhľad. Nové 18" hliníkové disky kolies sú k dispozícii v dvoch farbách: šedá Dark Metal v kombinácii s podvozkom Sport a lesklá čierna v kombinácii s podvozkom Cup a na verzii Trophy.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Dalšie informácie