VYLEPŠILI SME VÝNIMOČNÉ SUV

LAND ROVER DISCOVERY SPORT je teraz obohatený o variabilný balíček PREMIUM EDITION, ktorý predstavuje atraktívne cenové zvýhodnenie, výhodné financovanie a predĺženú záruku. Akcia platí do 31.5.2018 alebo do vypredania.

DOKONALÁ POZORNOSŤ VENOVANÁ DETAILOM

Prehraj video

OPRÁŠENÁ DNA DIZAJNU MODELU DISCOVERY

Atraktívnosť exteriérového dizajnu sa prenáša do kabíny vo forme odvážnych vodorovných a zvislých línií, ktoré dopĺňajú čisté povrchy, vynikajúca povrchová úprava a voliteľné prémiové kožené čalúnenie. Spoločne tak umocňujú mimoriadne univerzálne prostredie vozidla. Interiér a exteriér hladko splývajú do vozidla, ktoré jasne oznamuje svoju rodinnú príslušnosť k radu Discovery a súčasne sa pozerá odhodlane vpred.

VARIABILNÝ A PRIESTORNÝ

Mimoriadne komfortné sedadlá vo vyvýšenom druhom rade ponúkajú skvelý výhľad a možnosť posúvania až o neuveriteľných 160 mm. Voliteľná konfigurácia 5+2 v treťom rade znamená, že do zadnej časti vozidla možno pohodlne usadiť dve deti. Táto možnosť ponúka jednoduché rozostavenie sedadiel v pomere 50 : 50, ktoré možno namontovať bez vplyvu na dizajn exteriéru.

VEĽKORYSÝ A PRISPÔSOBIVÝ BATOŽINOVÝ PRIESTOR

Nový Discovery Sport bol navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zvládol každú výzvu. Batožinový priestor má objem až 1 698 litrov. Vďaka funkcii flexibilných sedadiel, ktoré po zložení do podlahy vytvoria rovnú plochu s rovnakou dĺžkou ako Range Rover, možno bez problémov odviezť cestujúcich aj s batožinou.

Majster na ceste aj v teréne

obsahuje nastavenia pre jazdu po tráve, štrku a snehu, v blate a vo vyjazdených koľajach a po piesku. Systém Active DriveLine* ďalej zlepšuje trakciu a kultivovanosť jazdy. Pre jazdu po ceste má systém Terrain Response vyhradené dynamické nastavenie*, pri ktorom sa displej rozsvieti načerveno a vytvorí tak podmanivú jazdu. * V ponuke len pre vozidlá s piatimi sedadlami.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Dalšie informácie