Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

VYLADILI SME ICH K DOKONALOSTI

Limitovaná ponuka vozidiel JAGUAR LAND ROVER PREMIUM EDITION ponúka nadštandardne vybavené modely vrátane kombinovateľných benefitov

URČITE VÁS POTEŠÍ

- ATRAKTÍVNE CENOVÉ ZVÝHODNENIE

- PREDĹŽENÁ ZÁRUKA

- FINANCOVANIE 1,99%

- GARANČNÝ SERVIS VOZIDLA *

Naša ponuka skladových vozidiel

Zobraziť ponuku

Široká ponuka modelov

Ste milovníkom športovej jazdy, túlania po centre veľkomesta alebo dáte prednosť lesným cestám? Limitovaná edícia je dostupná pre vozidlá - kompaktný JAGUAR E-PACE, praktický JAGUAR F-PACE , variabilný LAND ROVER DISCOVERY SPORT, nespútaný LAND ROVER DISCOVERY, štýlový RANGE ROVER EVOQUE a unikátny RANGE ROVER VELAR.

Všetko pod kontrolou

Vyžarujú sebavedomie a jedinečnosť. Čisté, elegantné a výrazné línie dodávajú vozidlám Jaguar Land Rover výrazný a moderný vzhľad. Pre každý životný štýl máme v ponuke atraktívne vozidlo. Nájdite si práve teraz to svoje.

Dôraz na každý detail

Ak ste milovníkom detailov, tak vás určite ohromia sofistikované riešenia s ručne spracovanými komponentami, kvalitnou kožou, ušľachtilými materiálmi a najnovšími technológiami. Interiér každého modelu ponúka prémiový pocit z jazdy každému pasažierovi.

.....

*Garančný servis vozidla platí pre značku Jaguar, služba JAGUAR CARE a obsahuje výmenu predpísaných filtrov, náplní a diagnostiku vozidla Viac informácií získate u našich predajcov Jaguar Land Rover. Financovanie 1,99% - poskytovateľom finančných služieb je ČSOB Leasing, a.s.. Ponuka platí do vypredania skladových zásob, najneskôr však do 31.5.2018. Informácie a skutočnosti slúžia výlučne na informačné účely. Fotografie sú ilustračné.

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Dalšie informácie