VŠETKY TROMFY NA VAŠEJ STRANE

F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy s presným riadením a dokonalým pohonom AWD. Teraz ho môžete získať s DRAVOU ZĽAVOU s cenovým zvýhodnením až do 18% z cenníkových cien. Akcia platí do 30.6.2018 alebo do vypredania.

DYNAMIKA JE V JEHO DNA

Jaguar pre všetky vaše potreby

Prehraj video

DIZAJN INŠPIROVANÝ MODELOM F-TYPE

DNA ŠPORTOVÉHO VOZIDLA
Nový Jaguar F-PACE je inšpirovaný modelom F-TYPE a je to výkonový crossover s DNA športového automobilu. Jeho pôsobivý vzhľad zdôrazňujú rôzne dizajnové prvky od vydutia v kapote až po zvýraznené boky v zadnej časti, čo ho odlišuje od všetkých ostatných a vďaka tomu si získava na cestách obdivné pohľady. Model F-PACE znovu objavil energiu, silu a čistotu modelu F-TYPE.

PRESNE PODĽA VAŠEJ NÁLADY

Voliteľný systém Configurable Dynamics je prevzatý z modelu F-TYPE a umožňuje nastaviť dynamické vlastnosti modelu F-PACE, mapovanie škrtiacej klapky, body zmeny prevodových stupňov a riadenia podľa vašich požiadaviek na dynamickosť jazdy. Ak je vo výbave aj voliteľná funkcia Adaptive Dynamics, môžete upraviť nastavenia ešte aj pre tlmiče a prispôsobiť si tak vozidlo ešte viac podľa vašich potrieb.*

*Len automatická prevodovka.

PRAKTICKOSŤ A PRIESTRANNOSŤ

Model F-PACE má obrovský objem batožinového priestoru (650 l) a praktické delenie sklápacích zadných sedadiel v pomere 40:20:40.

TECHNOLÓGIA VO VOZIDLE

Model F-PACE ponúka špičkové technologické prvky ako je Head-up displej a Activity Key, ako aj pokročilé asistenčné funkcie, ktoré spravia z každej vašej cesty príjemnejší a pokojnejší zážitok

FUNKCIA ALL SURFACE PROGRESS CONTROL A ADAPTIVE SURFACE RESPONSE

Funkcia All Surface Progress Control (ASPC)* je funkcia pracujúca pri nižších rýchlostiach, ktorá vám pomôže zachovať optimálne jazdné vlastnosti aj v situáciách s nízkou priľnavosťou k povrchu. Pri modeloch s pohonom všetkých kolies a systémom Adaptive Dynamics, je k dispozícii voliteľná funkcia Adaptive Surface Response (ASR), ktorá dokáže rozpoznať rozdiely medzi povrchmi a úpravou nastavení motora a brzdového systému zabezpečí maximálnu možnú trakciu.
*Nedostupné pre modely s manuálnou prevodovkou.

JAGUARDRIVE CONTROL A POHON VŠETKÝCH KOLIES

Unikátny JaguarDrive Control ponúka rýchlejšiu zmenu prevodových stupňov v dynamickom režime a skoršie preraďovanie na vyšší stupeň v ekonomickom režime za účelom zníženia spotreby paliva, pričom režim Rain Ice Snow spríjemní jazdu v šmykľavých podmienkach. Umožní zvoliť si vhodný režim a buď si vychutnať maximálny dynamický výkon alebo maximalizovať úsporu paliva.

Unikátny riadiaci softvér Intelligent Driveline Dynamics, ktorý ovláda systém pohonu všetkých kolies modelu F-PACE (AWD) ponúka jedinečnú trakciu podľa potreby. Systém je prediktívny, rovnako ako reaktívny a dokáže znížiť spotrebu paliva a emisie oveľa viac než pri permanentnom pohone všetkých štyroch kolies. Tým pomáha predísť strate priľnavosti namiesto toho, aby pracoval na jej opätovnom získaní.

INŠPIROVANÉ MODELOM F-TYPE

Zážihové motory modelu F-PACE ponúkajú výkon, rýchle reakcie a zároveň nižšiu spotrebu paliva. Preplňovaný zážihový motor s objemom 3,0 l je spoločný s modelom F-TYPE a je k dispozícii vo verzii s výkonom 340 k, resp. 380 k. Motor s výkonom 380 k dokáže vozidlo zrýchliť z 0 na 100 km/h už za x.x sekúnd. Tieto celohliníkové motory poskytujú okamžitý prístup k vysokým úrovniam výkonu a krútiaceho momentu vo všetkých otáčkach a zároveň majú aj jedinečný zvukový charakter.

INGENIUM – ÚPLNE NOVÝ VZNETOVÝ MOTOR

Preplňovaný 4-valcový vznetový motor modelu F-PACE má objem 2,0 l, výkon 180 k a patrí do nášho radu Ingenium. Ingenium je nový typ motorov spoločnosti Jaguar Land Rover, navrhnutý pre dosiahnutie jedinečného výkonu, kultivovanosti a úspornosti. Pokročilé technológie a celohliníková konštrukcia motorov Ingenium zaručujú ohromujúco nízku spotrebu paliva a úroveň emisií CO2. Motory Ingenium sú takmer o 20 kg ľahšie než ich predchodcovia a zároveň sú výrazne úspornejšie. A taktiež inteligentnejšie – počítačovo riadené adaptívne chladenie motora sa aktivuje len vtedy, keď je to potrebné.

INTERIÉR

Model F-PACE má v ponuke rozsiahly rad ručne spracovaných koží a sofistikovaných povrchových úprav. Tieto prémiové materiály dávajú modelu F-PACE jeden z najkomplexnejších interiérov v tejto triede. Toto je skvelá príležitosť pre vás vytvoriť si priestor, ktorý bude odrážať váš individuálny štýl.

PRIESTOR VZADU

V zadnej časti je priestor pre nohy a kolená 945 mm, resp. 65 mm. Na zadných sedadlách je pohodlný priestor pre troch dospelých pasažierov, pričom zadné sedadlá sú vybavené aj elektricky ovládaným nastavením polohy - dokonalá poloha sedadla je na dosah stlačením jediného tlačidla.

INTERIÉROVÉ NÁLADOVÉ OSVETLENIE

Vďaka nastaviteľnému náladovému osvetleniu interiéru** si môžete vozidlo ešte viac prispôsobiť a vytvoriť tak bohatý vizuálny efekt a príjemnú a pohodlnú atmosféru pre všetkých pasažierov. Systém zvýrazní tie najlepšie detaily interiéru jemnými svetelnými kužeľmi v jednej z desiatich farieb. Model F-PACE dokáže vytvoriť také prostredie, ktoré sa hodí ku každej vašej nálade.
** Dostupnosť a vhodnosť závisí od jednotlivých trhov

PANORAMATICKÁ STRECHA

Vyberte si jednu z našich voliteľných panoramatických sklenených striech*, pevnú alebo posuvnú, vďaka ktorej bude interiér vášho F-PACE zaliaty svetlom a zvýrazní sa tak jedinečný pocit priestrannosti. Pre vyššiu mieru súkromia a zníženie nadmerného vyhrievania pri intenzívnom slnečnom svetle je každá panoramatická strecha v štandardnej výbave vybavená elektricky ovládanou roletou.

Dostupnosť panoramatickej sklenenej strechy závisí od modelu a trhu.

Cenník a katalóg

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Dalšie informácie