Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

Presne podľa Vášho štýlu

Moderný, štýlový a nádherne spracovaný interiér modelu E-PACE ponúka špičkové úložné riešenia a jednoznačne v ňom rozoznať príslušnosť k značke Jaguar. Každú jednu súčasť modelu E-PACE sme dôkladne navrhli tak, aby si pasažieri mohli vychutnať kultivovaný a príjemný zážitok. Kokpit dokonale obklopuje vodiča, ktorý tak má ovládač radenia SportShift priamo na dosah ruky. Zaujme aj štýlové vnútorné spätné zrkadlo bez rámika.

Kompaktné SUV s nezameniteľným DNA

Pri pohľade zboku na model E-PACE prechádza plynulá línia strechy do spojlera, ktorý je zasadený nad ostro nakloneným zadným sklom. Športový charakter modelu E-PACE dodatočne umocňujú voliteľné 21" zliatinové kolesá. Pri pohľade zozadu zasa zaujmú koncové svetlá s full-LED technológiou, ktoré vozidlu pri jazde v noci dodávajú vskutku charakteristický svetelný podpis.

Na detailoch záleží!

Aj ten najmenší komponent nového JAGUAR E-PACE je v súlade s našou filozofiou vytvárania ozajstného zážitku so šoférovania. A pritom sme mysleli aj na každodenné životné situácie. Vo vozidle môžete bez problémov prevážať aj väčšie predmety vďaka maximálnej šírke batožinového priestoru až 1,3 metra - vďaka tomu sa do modelu E-PACE ľahko zmestí aj kočík uložený naplocho. Do batožinového priestoru s objemom 441 litrov môžete jednoducho uložiť dva stredne veľké kufre a tri kufre vo veľkosti palubnej batožiny.

Cenník a katalóg

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Dalšie informácie