Naša ponuka skladových vozidiel

Zobraziť ponuku

VYLADILI SME ICH K DOKONALOSTI

Limitovaná ponuka vozidiel JAGUAR ponúka nadštandardne vybavené modely vrátane atraktívnych balíčkov výbavy

Testovacia jazda

Zaujal Vás tento model a chceli by ste ho vyskúšať na ceste?

Využite našu on-line objednávku bezplatnej testovacej jazdy!

Rezervovať jazdu

VŠETKY TROMFY NA VAŠEJ STRANE

- ATRAKTÍVNE ZVÝHODNENIE AŽ DO -18% Z CENNÍKOVÝCH CIEN

- MOŽNOSŤ PREDĹŽENEJ ZÁRUKY

- VÝHODNÉ FINANCOVANIE

- GARANČNÝ SERVIS VOZIDLA *

Široká ponuka modelov

Ste milovníkom športovej jazdy, túlania po centre veľkomesta alebo dáte prednosť lesným cestám? Limitovaná edícia je dostupná pre modely: kompaktný XE, dravý XF, inovatívny E-PACE a variabilný F-PACE.

Všetko pod kontrolou

Vyžarujú sebavedomie a jedinečnosť. Čisté, elegantné a výrazné línie dodávajú vozidlám Jaguar Land Rover výrazný a moderný vzhľad. Pre každý životný štýl máme v ponuke atraktívne vozidlo. Nájdite si práve teraz to svoje.

Dôraz na každý detail

Ak ste milovníkom detailov, tak vás určite ohromia sofistikované riešenia s ručne spracovanými komponentami, kvalitnou kožou, ušľachtilými materiálmi a najnovšími technológiami. Interiér každého modelu ponúka prémiový pocit z jazdy každému pasažierovi.

.....

*Garančný servis vozidla platí pre značku Jaguar, služba JAGUAR CARE a obsahuje výmenu predpísaných filtrov, náplní a diagnostiku vozidla Viac informácií získate u našich predajcov Jaguar Land Rover. Ponuka platí do vypredania skladových zásob, najneskôr však do 31.8.2018. Informácie a skutočnosti slúžia výlučne na informačné účely. Fotografie sú ilustračné.

Stiahnite si bezplatne našu mobilnú aplikáciu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie